Які меблі найкраще придбати для вітальні?

Вітальня – найпросторіша кімната дому. Зазвичай, це родзинка помешкання, його найестетичніший та найкомфортніший куточок. Від дизайну та облаштування цієї кімнати залежить перше враження гостей, затишок і святкова атмосфера. У вишуканій домівці приємно проводити час, спілкуватися із рідними та друзями, організовувати застілля. Меблі для вітальні повинні бути красивими і зручними, сприяти відпочинку, дарувати релакс.

При виборі меблів для вітальні, варто врахувати:
• стильове оформлення кімнати;
• колір стін, гардин, підлоги.

Якщо плануєте приймати у вітальні гостей, то вам ніяк не обійтися без дивана, журнального столика і кількох м’яких крісел. Доповненням інтер’єру може послужити шафа-стінка, в якій знайдуть собі місце родинні фотографії, сувеніри та інші речі. Якщо ж функції кімнати більш масштабні, вона призначена для сімейного відпочинку, спільної вечері чи недільного чаювання, замість журнального столика доречно придбати обідній стіл.
вітальня   меблі   
Saturday 16 May 2015 - 17:11:39

ВАГОНКА: ВИДИ, ХАРАКТЕРИСТИКИ, ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ

Розміщено  admin в Вагонка
Вагонка - це спосіб декорування приміщень, відомий віддавна, проте актуальний дотепер. Крім того, це ще й «найчистіша» можливість створити справді неповторний інтер'єр.

Нині на будівельному ринку представлена вагонка дерев'яна та пластикова. Кожен з цих різновидів віднаходить свого покупця, який зможе повною мірою оцінити переваги того чи іншого матеріалу.
види вагонки   особливості вагонки   монтаж вагонки   характеристики вагонки   
Thursday 30 September 2010 - 17:51:37
Перехід на сторінку   <<        >>