Властивості й особливості ламінату

Розміщено  admin в Ламінат
Ламінат зовсім не боїться механічних, температурних, хімічних впливів. На ньому не залишають ушкоджень ні ніжки меблів, ні гарячий предмет, що впав, ні навіть колеса роликових ковзанів.

Плями будь-яких речовин, наприклад, фарби або лаку, з легкістю змиваються ацетоном.

Ламінатна підлога практично повністю рятує власника від необхідності доглядати за нею: її не потрібно циклювати й полірувати, а зприбирання полягає тільки в протиранні підлоги вологою ганчіркою.

Вибір ламіната дуже багатий і різноманітний. Класичний ламінат має малюнок під дерево, але при необхідності можна підібрати покриття з незвичайним малюнком під мармур, граніт, килимові покриття, кахельну плитку, можуть також бути й більше складні орнаменти, візерунки й абстрактні картини.

Легкість монтажу є ще одним достоїнством ламіната. Виготовлені в заводських умовах і добре підігнані одне до одного, ламінатні плити роблять зовнішній ефект монолітної поверхні.

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, ламінат має й деякі недоліки.

Найбільш істотний з них - недовговічність. Фактичний термін служби матеріалу становить не більше 5- 6 років, хоча дорогі висококласні ламінатні підлоги мають тривалість використання до 15- 20 років. Неможливо обновити покриття, удавшись до косметичного ремонту, його потрібно заміняти цілком або укладати інше покриття.

Набуваючи ламінат, необхідно звернути увагу  на якість крайок. Найбільш надійний спосіб уникнути браку - купувати товар добре відомих фірм-виробників. У протилежному випадку при укладанні покриття краї почнуть кришитися й подальша робота буде неможлива. Крім того, крайки потрібно додатково захистити водостійким покриттям.

Ламінати комерційної експлуатації - це ламінати з терміном служби в комерційних приміщеннях від 3 до 8 років. Відповідно, якщо підлога комерційної експлуатації використовується в будинку, то строк служби ламіната збільшується у два, у три рази. Довгострокова гарантія понад 10 років означає, що дана підлога саме в домашніх умовах пролежить стільки, але ніяк не в комерційних.

властивості ламінату   особливості ламінату   ламінати комерційної експлуатації   недоліки ламінату   переваги ламінату   
Sunday 19 September 2010 - 14:09:27