Класи ламінату

Розміщено  admin в Ламінат
Класи експлуатації позначають, скільки часу ламинат буде зберігати свій зовнішній вигляд при різних на нього навантаженнях.

Існує європейська норма (EN 13329), що містить у собі 18 тестів, після проведення яких ламінату привласнюється той або інший клас.

Це норма виділяє 2 більші групи ламінованих напольних покриттів: ламінати комерційної експлуатації і ламінати домашнього використання.

31 клас - це експлуатація підлоги в комерційних ламінат 31 класуприміщеннях зі слабким навантаженням. Термін служби підлоги біля 3-5 років. У домашніх умовах підлога може пролежати 10-15 років. Сьогодні в Україні та Росії це найпоширеніший клас ламіната. В офісах застосуються в прийомних, переговорних, невеликих кабінетах.

32 клас - це експлуатація підлоги в комерційних ламінат 32 класуприміщеннях із середнім навантаженням. Термін служби підлоги 6-7 років. У домашніх умовах підлога може пролежати близько 20 років. 32 клас найбільш оптимальний вибір і для будинку і для офісу.

ламінат 33 класу33 клас - це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях з інтенсивним навантаженням. Термін служби підлоги 8 років. У домашніх умовах підлога може пролежати близько 25 років. Безсумнівним достоїнством цієї підлоги є те, що його зовнішній вигляд буде зберігатися максимально можливий для ламіната час.

класи ламінату   31 клас ламінату   32 клас ламінату   33 клас ламінату   
Sunday 19 September 2010 - 14:17:38