ВАГОНКА: ВИДИ, ХАРАКТЕРИСТИКИ, ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ

Розміщено  admin в Вагонка
Вагонка - це спосіб декорування приміщень, відомий віддавна, проте актуальний дотепер. Крім того, це ще й «найчистіша» можливість створити справді неповторний інтер'єр.

Нині на будівельному ринку представлена вагонка дерев'яна та пластикова. Кожен з цих різновидів віднаходить свого покупця, який зможе повною мірою оцінити переваги того чи іншого матеріалу.
види вагонки   особливості вагонки   монтаж вагонки   характеристики вагонки   
Thursday 30 September 2010 - 17:51:37

Гардероб для стін

Розміщено  admin в Вагонка
На сьогоднішній день найшвидшою і найдоступнішою обробкою приміщень є ремонт із застосуванням стінних панелей. З їх допомогою можна змінити внутрішній вид квартири або іншого приміщення корінним чином. Застосування даного матеріалу економить час і мінімізує витрати при проведенні обробних робіт. Стінні панелі - це сучасний практичний матеріал, за допомогою якого прикрашають стіни громадських будівель, офісів, барів, кінотеатрів і інших приміщень. Їх також використовують для домашнього інтер'єру. Спектр розповсюдження цього виду будівельних матеріалів достатньо широкий. Крім обробки стін, панелі використовують для обробки стель, створення арок, перепланування інтер'єрів і т.д.
стінні панелі   пластикова вагонка   декоративні панелі   Дзеркальні панелі   вагонка Тернопіль   
Thursday 30 September 2010 - 17:38:56