Продукція фірм


[Повернутись назад]

Вагонка


Цей різновид користується особливою популярністю, адже є доступною альтернативою дорогим оздоблювальним матеріалам, таким як кахель, мармур, цегла або ж камінь.

Пластиковою вагонкою зі спеціальним ламінованим верхнім шаром та захисною плівкою часто оздоблюють внутрішні приміщення. Безумовним позитивом є те, що декорувати нею можна практично будь-яке приміщення: помешкання у панельному будинку, оселю з цегли або дерева. Укладають пластикові «смужки» в кухнях, ванних кімнатах, коридорах та на балконах. Втім, найчастіше використовують таку вагонку при оздоблювальних роботах у нежитлових приміщеннях: офісах, ресторанах, кав'ярнях.

Фахівці переконують, що пластикова вагонка – для внутрішнього чи зовнішнього оздоблення або ж універсальна – робить житло теплішим та візуально «вирівнює» поверхню. Такий матеріал не жовкне на сонці й стійкий до вологи, тому ним сміливо можна личкувати балкони чи лоджії, тераси або піддашки. Пластикова вагонка з легкістю витримує морози, характерні для наших широт, та характеризується стійкістю до процесів корозії або гниття. Такий «одяг» для будинку чи офісу слугуватиме не один рік — термін екслуатації пластикової вагонки становить понад 20 років. Крім того, якісний матеріал стійкий до ударів.

Завбачливі господині для нежитлових приміщень своєї оселі обирають саме пластикові панелі, адже вони не потребують особливого догляду. Бруду можна легко позбутися за допомогою будь-якого звичайного миючого засобу та ганчірки. А палітра кольорів та відтінків здатна задовольнити навіть особливо вибагливих.

Зазвичай цим матеріалом облаштовують сходи, холи, коридори, кухні, балкони. Втім, останнім часом обшивають не лише стіни. Чому? Відповідь проста. Для облицювання стель не потрібно додаткового простору. Від 5 до 7 сантиметрів «забирає» монтаж пластикової вагонки. При цьому підвісні стелі, облаштування яких вимагає значно більших витрат, «вкорочують» висоту кімнати на 15–30 см.

В мережі наших магазинів представлена вагонка на основі МДФ, пластикова, з матовим і лаковим покриттям + комплектуючі - більше 80 видів.ID
Ім'я/Малюнок
Деталі
Ціна