[Назад до категорій товарів]

Ламінат Kronoflooring
Ламінат Kronoflooring

Ламінат Kronoflooring (Кронофлорінг), Німеччина

Ламінат Kronoflooring - зразковий представник німецького підлогового покриття. Він вже більше десяти років відомий на ринку. Тисячі європейців вже оцінили високу якість цього матеріалу і його стійкість до вологи, ударів, а головне - до часу, який часто стає основною причиною зносу ламінату. Купуючи ламінат Кронофлорінг в Тернополі, ви можете бути впевнені, що наступний похід в магазин підлогових покриттів ви здійсните аж через кілька десятків років!

Покриття є вологостійким, що дозволяє стати цій підлозі однією з найпопулярніших на європейському ринку. Це робить його особливо практичним, приміром, у вітальні: чашка кави або стакан соку, пролиті на підлогу нітрохи не зашкодять цьому покриттю, а лише доведуть його високу якість!

Матеріал, з якого виробляється ламінат Кронофлорінг - пресована деревна стружка. Нічого незвичайного в цьому немає: з такого матеріалу виробляється більшість ламінатів. Проте варто зауважити, що всі матеріали, з яких виробляється ламінат Kronoflooring, зарекомендували себе як абсолютно нешкідливі для вашого здоров'я, і більше того - екологічно чисті.

Ламінат Kronoflooring Тернопіль представлений у нас в різних кольорах, що дозволить вам вибрати відповідну модель для вашого приміщення. І вибір цей буде правильним у будь-якому випадку, адже ви маєте справу з підлогою Kronoflooring!


ID
Ім'я/Малюнок
Деталі
Ціна