[Назад до категорій товарів]

Ламінат KRONOSTAR
Ламінат KRONOSTAR, Росія

Ламіновані підлоги виробництва Кроностар (Росія) представляють собою чудове, стійке до стирання покриття. Їх переваги визнані багатьма українськими споживачами, поряд зі споживачами інших країн.

Ламінат KRONOSTAR (Кроностар) проводиться під контролем і за дизайном компанії Kronotex (Німеччина). Виробництво ламінованих підлог KRONOSTAR почалося у вересні 2004 року.

Ламінат Кроностар проводиться на базі натуральних компонентів і призначений, головним чином, для використання в житлових приміщеннях, надаючи інтер'єру затишок, красу і стиль. Ламінати Кроностар відрізняються не тільки красою і багатством колірних рішень, але й високою стійкістю до стирання (класи АС3, АС4 і АС5).

Ламінат Кроностар - це продукт деревообробної промисловості, який представляє альтернативу традиційним покриттям.

Основний матеріал для ламінату Кроностар - плити HDF. Робоча поверхня підлогових панелей покрита стійкою до стирання плівкою, під якою розташовується декоративне покриття. Нижня поверхня ламінату покривається спеціальною плівкою, яка запобігає вологості. Крім того, ця плівка компенсує поверхневі напруги, що виникають після ламінування робочого шару панелі.


ID
Ім'я/Малюнок
Деталі
Ціна