[Назад до категорій товарів]

Ламінат Kronopol, Польща
Kronopol - польська фірма, яка з'явилася в 1994 році на базі Підприємства деревостружкових плит і є найбільшим в світі компанією з переробки деревини та виробництва ДСП. Торгова марка Kronopol належить Швейцарії, у якої знаходяться всі акції підприємства. Kronopol входить в концерн KRONO, який має дочірні підприємства ще й у Франції, Швейцарії, Німеччині, Угорщині. За рік роботи підприємство випускає близько 1 млн. куб. метрів продукції, яка експортується в 40 країн світу - Японію, Китай, Канаду, США.

Компанія має сертифікат відповідності стандартам ISO 9001:2000, сучасні технології з багаторічним досвідом роботи підприємства дають чудові результати, які стали можливі завдяки інвестиціям Швейцарської сторони.

Велику увагу компанія приділяє Kronopol питань екології, тому намагається виробляти мінімум забруднень у навколишнє середовище, принципи захисту закладені в кожній виробничій операції підприємства.

Ламінат Kronopol - натуральний продукт деревного походження, який підкреслює стиль і красу приміщень. Простий монтаж і догляд, висока стійкість до вм'ятина, подряпин і постійним навантаженням. Висока світову якість виробів з широкою гамою кольорів візерунків і відтінків цілком задовольнить Вашим вимогам.


ID
Ім'я/Малюнок
Деталі
Ціна