[Назад до категорій товарів]

Паркетна дошка Barlinek

Паркетна дошка Barlinek


Паркетна дошка Barlinek (Барлінек) - це підлога найвищого класу, зроблена з натурального дерева. Відмінно сполучає естетичні якості з легкістю монтажу і оновлення.

Паркетна дошка Барлінек забезпечує високу термічну і аккустическую ізоляцію, чинить опір деформаціям і механічним ушкодженням. Завдяки гігроскопічності дерева має властивість натурального регулювання мікроклімату приміщення, в якому встановлена. Усі компоненти, використані для її виробництва відповідають самим строгим екологічним нормам і вимогам. Пів можна без сумнівів укладати в спальнях, дитячих кімнатах і дитячих садах.

Барлінек робиться в наступних видах:

* односмугова - найширша одноламелевая дошка доступна на ринку - без розподілу лицьового шару на досточки (ламелі) - тобто суцільний лицьовий шар (нагадує масивну дошку): дуб, бук, ясен.
* трьохсмугова - найпопулярніша, з трьома рядами дощечок по ширині дошки, доступна в повному асортименті.

Barlinek - це три шари натуральної деревини і сім захисних шарів лаку :

Паркетна дошка Barlinek


1. Два шари акрилового поверхневого лаку, закріпленого променями UV
2. Три шари лаку грунтовки, закріпленого променями UV
3. Акрилова шпаклівка, закріплена променями UV
4. Грунтуючий шар, закріплений променями UV
5. Лицьовий шар (3,5 мм) бук, дуб, ясен, береза, клен, вишня, екзотичне дерево, горіх, вільха, в'яз, граб, акація.
6. Середній шар поперечний (8 мм) - деревина хвойних порід
7. Нижній шар (3,5 мм) - деревина хвойних порід


Паркетна дошка Barlinek складається з трьох шарів натуральної деревини, міцно сполучених екологічним склеювальним розчином. Нижній і середній шар складаються з деревини хвойних порід і мають відповідно до 3,5 мм і 8 мм. В якості лицегого шару застосовується благородна деревина завтовшки 3,5 мм. Лицьовий шар після шліфовки покривається сімома шарами лаку закріпленого променями UV (можливі різні варіантами блиску), або промаслюється прозорим або білим лаком, що дозволяє зберегти натуральний колір деревини. По спеціальному замовленню дошка може виготовлятися "всырую" тобто без обробки поверхні, або оброблятися щітками, отримуючи при цьому шорстку поверхню або оброблятися воском. Після декількох років експлуатації її можна оновлювати шляхом шліфовки і повторної обробки маслом або лаком.

Розрізняють такі види поверхневого лицьового шару дошки :

* EXCLUSIVE - дошки мають натуральний однорідний відтінок дощечок лицьового шару і рівномірний напрям річних шарів.
* SELECT - дошки з рівномірним, натуральним відтінком і довільним малюнком дерева на дощечках лицьового шару, з можливістю появи невеликих забелин і здорових, дрібних сучків.
* FAMILY - дошки лицьового шару можуть відрізняться різнорідним відтінком і кольором, мають довільний малюнок дерева, можлива наявність забелин, дубильних плям, помилкових ядер і здорових сучків.

Cерія "Ексклюзив" покрита лаком, що закріплений за допомогою ультрафіолетового променів або натуральною олією. Пропозиціїя для особливо вимогливих Клієнтів, а також для прихильників односмугової дошки, яка найкраще пасує до елітних інтер'єрів.
Серія "Професіонал" покрита лаком підвищеної стійкості. Це сучасна продукція, що відповідає постійно зростаючим вимогам Клієнтів. Прекрасне інтер’єрне рішення не лише для квартир і будинків, але також для приміщень з особливо інтенсивною експлуатацією підлоги, тобто для публічних місць.
Серія "Класік" покрита натуральною або забарвленою олією, а також глянцевим лаком. Елегантна і класична. Ідеальний вибір для Клієнта, який шукає підлогу із перевіреним, класичним виглядом. Паркетна дошка цієї серії відрізняється різноманіттям дизайну і кольорів лицьового шару.
Серія "Лайф" покрита в заводських умовах сімома шарами лаку, закріпленого за допомогою ультрафіолетових променів. Це висоякісна тришарова паркетна дошка, виготовлена з натуральної деревини, за привабливою ціною. Дуже гарна пропозиція для молодих сімей, які прагнуть оточувати себе екологічними, природніми, чи просто гарними речами.

Найбільша пропозиція для всієї родини

З життєвого досвіду можна пересвідчитись, що сучасна родина цінує передусім можливість вибору, свободу самовираження і простір для формування оточення саме таким способом, який найбільше відповідає характеру цієї родини.. Фірма "Барлінек" прагне задовольнити усі ці вимоги, пропонуючи дизайнерські рішення, які поєднують у собі індивідуальні естетичні уподобання та універсальну функціональність. Паркетні дошки фірми "Барлінек" дозволяють облаштувати дім у відповідності до власних мрій і розроблені з урахуванням потреб сучасної родини, для якої особливу цінність мають відчуття свободи, оригінальність, справжня краса і екологічна безпека, що забезпечуються самою природою. Одночасно придбання дерев’яної підлоги від Барлінек можна вважати добрим вкладенням коштів, адже паркетні дошки та плінтус зберігають свої експлуатаційні властивості протягом багатьох років.ID
Ім'я/Малюнок
Деталі
Ціна